bn_02 Компания ЛТС

UKR   ENG   POL   SLO

Вугілля кам'яне марки Д

ТОВ «Компанія ЛТС» (Україна) є офіційним представником ТОВ «ТД «Майкубен Комір »(Казахстан) та ексклюзивним дилером з реалізації вугілля Майкубенського вугільного розрізу.


"Компанія ЛТС" має значний досвід роботи у вугільній сфері. Ми співпрацюємо з вугледобувними підприємствами України з 1996 року. У 2006 році встановили міцні зв'язки з вугільними підприємствами Казахстану. Сьогодні компанія має репутацію надійного перспективного партнера.

Чому ми пропонуємо кам'яне вугілля з Казахстану? Перш за все, варто зазначити, що Казахстан належить до десяти країн, на території яких знаходяться найбільші поклади вугілля у світі. На сьогодні запаси кам'яного вугілля оцінюють приблизно в 33 млрд тонн, що становить близько 4% від кількості світових резервів. При цьому 38% покладів припадає безпосередньо на кам'яне вугілля.

Як офіційний дилер ми пропонуємо кам'яне вугілля казахстанських вугледобувних підприємств на території України. Основний напрямок діяльності нашої організації — гуртова торгівля кам'яним вугіллям на внутрішньому українському ринку, де ми здійснюємо постачання в усі регіони країни. Крім того, маємо значний та успішний досвід роботи щодо постачання кам'яного вугілля до країн Євросоюзу. Також по регіонах Україні ми маємо розгалужену мережу паливних складів для невеликих гуртових покупців та на роздріб для населення.

 Основними споживачами кам'яного вугілля, що постачається нами, є житлово-комунальні господарства, районні адміністрації, паливні склади, комерційні організації, власники тепличних господарств, підприємці й приватні особи.

Вугілля, яке ми постачаємо, належить до довгополум'яної групи (марка Д) має високі якісні характеристики, що особливо цінуються нашими клієнтами й партнерами. Варто зазначити, що для зручності транспортування та зберігання, наша компанія пропонує вугілля фасоване у мішки по 25 і 50 кг. Це створює комфортні умови складування, допомагає зберігати й реалізовувати вугілля без зайвого пилу й бруду, які неминучі під час традиційного транспортування й навантаження «навалу». Це привертає кінцевого споживача й мінімізує витрати продавця.

Наше постачання охоплює усі можливі фракції вугілля. Але є такі фракції, яким споживач віддає особливу перевагу. Це стосується фракції вугілля, що ми постачаємо, 40-80 мм. Цей розмір є оптимальним для більшості споживачів: прекрасно підходить для традиційних печей у приватних будинках, а також виступає як тверде паливо для котлів міні-котелень. Широко використовується для обігріву багатоповерхівок, дитячих садочків, шкіл, дач, заміських будинків і т.ін. Завдяки низькій зольності (менш як 10%) і низькому вмісту сірки (до 1%), вугілля, яке ми пропонуємо, належить до екологічно чистого виду твердого палива та відповідає найвищим вимогам європейських стандартів. А завдяки високому вмісту «летючих» речовин (40-48%), кам'яне вугілля марки Д добре загоряється, інтенсивно й довго горить.

Ми переконані, що уклавши договір та отримавши вугілля, що постачається нашою Компанією, Ви будете задоволені якістю вугілля, якістю нашої роботи та будете зацікавлені у подальшій співпраці з нами.

 

Кам'яне вугілля

                                                                                                                                                                                       

Фракція, ммЗола, %Волога, %Теплота згорянняВартість без ПДВ за 1т., грн.
відвантажуємо вагонами
30-70
Казахстан
8 10-14 6000 8900
13-100
Україна
4-8 6-8 6900 договірна
0-25
Україна
15 8-10 6500 6500
вугілля марки Г
0-13
Україна
23 9 6000 5500
0-200
рядовой
Україна
40-45 8-12 6000 3200
Вугілля фасоване у мішки по 25кг, зі складів Київ, Миколаїв
13-100
Україна
4-8 6-8 6900 10000
30-70
Казахстан
8 10-14 6000 10000