bn_02 Компания ЛТС

UKR   RUS   ENG   POL   RON   BUL   SLO

Паливні склади компанії ЛТС:
м. Київ, проспект Визволителів, 5
м. Миколаїв, вул. Новозаводська, 18

Кам'яне вугілля

                                                                                                                                                                                       

Фракція, ммЗола, %Волога, %Теплота згорянняВартість без ПДВ за 1т., грн.
відвантажуємо вагонами
30-70
Казахстан
8 10-14 6000 8900
13-100
Україна
4-8 6-8 6900 договірна
0-25
Україна
15 8-10 6500 6500
вугілля марки Г
0-13
Україна
23 9 6000 5500
0-200
рядовой
Україна
35-38 8-12 6000 3950
Вугілля фасоване у мішки по 25кг, зі складів Київ, Миколаїв
13-100
Україна
4-8 6-8 6900 12500
5-25
Еко-горошок
Україна
8-10 6-8 6800 12500
30-70
Казахстан
8 10-14 6000 12500
0-25
Україна
8-10 10-12 6200 10000

 

Компанія ЛТС має значний досвід роботи у вугільній сфері. Ми співпрацюємо з вугледобувними підприємствами України з 1996 року. А вже в 2006 році, ми встановили міцні зв'язки з вугільними підприємствами Казахстану. І за цей час заслужили репутацію надійного перспективного партнера.

Основний напрямок в діяльності нашої компанії - оптова торгівля кам'яним і бурим вугіллям на внутрішньому українському ринку. Ми пропонуємо купити вугілля в Києві, Миколаєві, Харкові з наших складів. Так само ми здійснюємо поставки практично в усі регіони України, і маємо вже значний та успішний досвід роботи з поставками кам'яного вугілля в країни Євросоюзу.

 

Кам'яне вугілля

Кам'яне і буре вугілля широко затребувані для паливних складів, оптових торговців, теплогенеруючих підприємств, житлово-комунальних та фермерських господарств, а також для приватних споживачів. Підвищений попит на кам'яне вугілля продиктований його оптимальними характеристиками і високою якістю. Це ідеальне тверде паливо для котлів, традиційних печей, а й для сучасного котельного обладнання, особливо для твердопаливних котлів з автоматичною подачею сировини. Він досить швидко запалюється (летючі 40-48%) і відносно довго горить (набагато довше біопеллет), виділяючи при цьому багато тепла. Низька зольність нашого вугілля (менше 10%) і відсутність спікання, дозволяє споживачеві не так часто виробляти регулярне очищення котельного обладнання. І один з найцінніших моментів при користуванні нашим вугіллям - його екологічність. Причиною є те, що в ньому дуже низький вміст сірки (близько 0,5%), а це особливо вітається в Європі. В принципі, будь-який користувач оцінить те, що при згорянні вугілля відсутній неприємний запах, дим, кіптява і, як наслідок, немає нагару.

Йдучи в ногу з часом і з огляду на вимоги сучасного котельного обладнання до однорідності палива, наша Компанія з казахського вугілля марки Д виробляє «ЕКОГОРОШЕК». Так в побуті назвали вугілля фракції 5-25 мм, найбільш підходящий (зручний) для автоматичних систем подачі твердого палива.

 

Вугілля антрацит

На відміну від інших видів кам'яного вугілля, антрацит відрізняється високими якісними характеристиками і унікальними властивостями. Як всім відомо, копалини вугілля ділять за віком і по глибині залягання - звідси виділяють різні способи видобутку. Але найголовніше - це властивості і характеристики якими володіє той чи інший кам'яне вугілля. Саме те, яким складом і властивостями володіє кам'яне вугілля, визначають широту сфер його застосування і, відповідно, попит, і обсяг видобутку. Найпопулярнішим з усіх вугілля по праву вважається вугілля антрацит.

Якими ж властивостями володіє вугілля антрацит? В першу чергу варто виділити невисоку вологість і низький вміст летючих з'єднань і сірки, але, при цьому, максимально високий вміст зв'язаного вуглецю - від 91 до 98%. Саме через високий вміст вуглецю, вугілля антрацит має дуже високу питому теплоту згоряння. Антрацит горить практично без полум'я і диму, виділяючи при цьому велику кількість тепла (до 8000 кКал / кг). Завдяки цим властивостям антрацит був і залишається конкурентною видом палива в самих різних сферах людської діяльності: на виробництві, для доменних печей, для електричних і теплових станцій, як паливо (для теплоходів і паровозів) і т.д. Також цей сорт вугілля все ще використовується населенням для різних побутових потреб.

 

Деревно-вугільні брикети

З тих же причин, а також ідучи назустріч побажанням наших споживачів, наша Компанія виробляє паливні пелети і брикети з вугілля. Оскільки при виробництві пелет, ми не використовуємо жодних зв'язуючих добавок, то наші пелети зберігають всі, зазначені раніше, характеристики вихідного казахського вугілля. При цьому виробництво ведеться на обладнанні нашого виготовлення.

Провівши довгий час на ринку реалізації кам'яного вугілля, наша компанія не могла не помітити зростаючий і активний інтерес споживачів до альтернативних видів твердого палива. У зв'язку з чим, нами було розпочато процес відпрацювання нових технологій виробництва вугільних брикетів різних видів. При цьому використовувалося обладнання розробки і виробництва нашої компанії. Нами враховувався інтерес споживачів не тільки до кам'яновугільних брекетів, але і зростаючий попит на деревне вугілля, біовугілля і деревновугільні брикети різних типів.