bn_02 Компания ЛТС

UKR   ENG   POL   SLO

Еко-горошок (вугілля) для твердопаливних котлів (автоматичних та напівавтоматичних)

Наше підприємство ТОВ «Компанія ЛТС» (Україна) є офіційним представником ТОВ «ТД «Майкубен Комір »(Казахстан) та ексклюзивним дилером з реалізації вугілля Майкубенського та Шубаркульського вугільних розрізів.


woven-sacks-pic83Усім зацікавленим особам, підприємствам і організаціям пропонуємо гуртове постачання вугілля, виготовленого спеціально для використання в сучасних автоматичних твердопаливних котлах. Такі опалювальні агрегати з автоматизованою порціонною подачею твердого палива у наш час отримали дуже широке поширення у всіх розвинених країнах світу. До твердого палива для автоматичних котлів пред'являються високі вимоги. Це висока «екологічність», тобто низький вміст сірки й низька димність при згорянні, це низька зольність, та висока теплотворність.

Правильний характер горіння палива та мінімальний вміст сірки — головні вимоги надійної й безвідмовної роботи твердопаливного обладнання протягом всього терміну експлуатації й саме якість палива впливає на термін життя обладнання.

Ще однією важливою вимогою до твердого палива для автоматизованих котлів є однорідність фракційного складу палива (його однаковий розмір та відсутність занадто великих і малих шматків), що важливо при налаштуванні автоматики для рівномірної подачі й для повного та рівномірного згоряння палива. Річ у тому, що головною деталлю пристрою є шнек або поршень. Це ще одна (конструктивна) особливість котлів, яка обумовлює високі вимоги до розміру палива, яке використовується. Наявність шматків, що перевищують розмір 25 мм, може стати причиною заклинювання механізму та привести до зламання котла й подальшого коштовного ремонту.

Эко-горошок (з казахстанського вугіля марки Д)

Фракція

5-25 мм

Зола

8-10 %

Волога

8-10 %

Сірка

0,3-0,5 %

Летючі речовини

40-48%

Теплотворність

5500-7100 ккал

Фасовка - мішок

15, 25 кг

Вкрай важливо, щоб паливо, що застосовується в автоматичному котлі, мало мінімальний ступінь спікливості. В іншому випадку під час спалювання на пальнику можливе утворення твердої «шапки» зі шматочків палива, що спеклося, яке буде перешкоджати подачі наступної порції. В результаті відбудеться загасання котла й вихід з ладу пальника.

Один з видів твердого палива, яке відповідає таким вимогам (за розміром, екологічністю та зольністю), є паливні пелети, виготовлені з різної сировини рослинного походження, але вони дуже швидко згоряють (це велика витрата) та не надають стільки тепла при згорянні, скільки надають копалини вугілля. З усіх викопних вуглів найвища теплотворність в антрациту, що навіть призводить до прогорання камер спалювання. Він довго горить, але дуже довго загоряється. Його залишок має властивість до спікання. Навіть при невисокій зольності це створює певні незручності й проблеми.

Найкращий варіант палива в цьому випадку — це кам'яне та буре вугілля. Особливо для цих завдань підходять марки: Б3 (з бурих) та Д довгополуменеве (з кам'яних). Після того, як вугілля цих марок проходить збагачення (відділення від породи та домішок), а потім розсівання (сортування по фракціях), виділена фракція 5-25 мм і є бажаним «ідеалом». Завдяки такій фракції вугілля «горошок» застосовується у якості основного палива для будь-яких автоматичних вугільних котлів на твердому паливі.

 

 

gorohТому в наші дні таке вугілля стає найбільш потрібним споживачам, які використовують автоматичні твердопаливні котли. Великий попит обумовлений тим, що він добре і швидко займається, горить досить довго (менше антрациту, але довше пелет) і надає досить багато тепла при згорянні; його нижча теплотворність - 5500 кКал / кг; вищу температуру та тривалість горіння, в порівнянні з пелетами, дає меншу витрату сировини на одиницю опалювальної площі та скорочує циклічність заповнення бункера котла.

До того ж це вугілля не спікається (за індексом Рогу — менш як 20 одиниць), що дуже важливо. Це забезпечує нормальну роботу автоматичного пальника без зашлакованості та засмічення.
А за його низьку зольність (до 10%) та низький вміст сірки (до 1%) він отримав неофіційну назву «ЕКО-ГОРОШОК»..

Таким чином, наше підприємство, до всього вище наведеного, пропонує всім зацікавленим особам та організаціям високоякісне вугілля для автоматичних твердопаливних котлів, до того ж — розфасоване у зручні поліпропіленові мішки по 15 та 25 кг, що враховує практично будь-які запити, цілі й завдання споживачів та продавців.

Будемо раді співпраці.