bn_02 Компания ЛТС

UKR   RUS   ENG   POL   RON   BUL   SLO

Брикети з торфу

torf_briket Торф знаходить широке застосування у багатьох галузях народного господарства. Він застосовується як добрива у сільському господарстві, а також у вигляді теплоізоляційного будівельного матеріалу. Але останні роки торф став все частіше використовуватися як паливо для обігріву житла. Використання торфу як палива обумовлено великим вмістом вуглецю, а також малим вмістом сірки та шкідливих негорючих залишків та домішок. По суті, торф – це молоде вугілля.

Як паливо торф застосовується у трьох видах:Компанія ЛТС пропонує брикети з торфу, виготовлені методом пресування зневодненого фрезерного торфу. Подрібнений торф, ми розсіюємо, сушимо у спеціальних сушках і потім із отриманої сировини ми виготовляємо брикети на екструдерних та валкових пресах. Отримані торф'яні брикети є досить міцними шматками однакової форми. В результаті переробки торфу в торф'яні брикети збільшується його теплота згоряння та його показники наближаються до рівня кам'яного вугілля. Торф'яні брикети, так само як і дерев'яні брикети, легко розпалюються, зручні у зберіганні та транспортуванні. Завдяки високій теплоті згоряння, торф'яні брикети можна використовувати в будь-яких твердопаливних котлах та котельних установках. Гази, що утворюються при згорянні торф'яного брикету, практично не містять екологічно шкідливих речовин, а золи, що утворюється, часто в домашніх господарствах застосовується як ефективне добриво.

До позитивних характеристик брикетів з торфу можна також віднести можливість використання їх у різному опалювальному обладнанні в поєднанні з іншими видами палива. До того ж брикети з торфу довго тліють та підтримують температуру в топці. Час, протягом якого завершується процес горіння торф'яних брикетів, в 5 разів перевищує час горіння дров.

Торф'яні брикети застосовуються для будь-яких типів твердопаливних котлів, камінів, печей як у житлових, так і у виробничих приміщеннях. Використовується як паливо у різного роду теплицях, саунах, а також на ТЕЦ, для виробництва теплової та електричної енергії. При цьому торф'яні брикети є екологічно чистим біопаливом.